Týden podnikáni ČR 2016

16.11.2016 | Aktuality | Autor: Ministerstvo průmyslu a obchodu

Událostí pro podnikatelskou veřejnost mimořádného rozsahu i významu je Týden podnikání ČR 2016.

Jeho čtvrtý ročník se v těchto dnech v Praze koná pod záštitou předsedy Vlády ČR Bohuslava Sobotky, ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka, ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové, primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové, velvyslankyně britské ambasády v Praze Jan Thompsonové a rektora ČVUT Petra Konvalinky.

Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek při udělení své záštity nad Týdnem podnikání, který je příležitostí pro odvážné a přemýšlivé lidi přicházející zejména se start-upy, nezaváhal ani na okamžik.

"Týden podnikání považuji za jedinečnou příležitost pro všechny, kteří to se svým podnikáním myslí skutečně vážně. Nejde ani tak o rozsah této akce, která je největší u nás i ve světě, ale o jedinečnost jejího obsahu. Spojuje zkušené podnikatele a lektory s těmi, kteří začínají a potřebují poradit, povzbudit. A pochopit, co je základní podstatou budoucího úspěchu, v čem spočívá podnikatelský duch.  Fandím všem účastníkům v tom, aby získali potřebnou inspiraci, know-how, a aby se jim v podnikání o to více dařilo. Jejich úspěch bude prospěšný pro nás pro všechny," uvedl Jan Mládek.

Nejnovější články

Související články